nahrávací studio - home kocis sound kocis redords
nahrávací studio  -  home nahrávací studio  -  home
nahrávací studio nahrávací studio - technické vybavení nahrávací studio - reference nahrávací studio - mastering nahrávací studio - recording nahrávací studio - fotogalerie nahrávací studio - ceník nahrávací studio - kontakt

Nahrávací studio - K-records

Nahrávací studio je velmi rozsáhlý technický mechanizmus spojující ty nejdokonalejší technologie se zkušenostmi zvukového mistra. Zároveň je to však nástroj, pomocí něhož lze udělat nádherný zvukový obraz, který v člověku zanechá ty nejrůznější hluboké pocity a nálady!

Pro obsluhu takového nástroje je zapotřebí jistá odbornost spojená s citem, trpělivostí, porozuměním a umem, co nejlépe vystihnout „sound“ daného žánru . Při tak velkém vypětí všech smyslů je ovšem nutné neztratit nadhled a dobrou náladu.

Zkuste si u nás nahrát svou hudbu a společně posuneme hranice zase o kus výš.

Luboš Kocourek

studio 100m2

  • Nahrávací studio je velmi prostorné, s akustikou, která zaručuje čistotu a separovaný detail při záznamu.
  • Studio má k dispozici celkem 3 nahrávací místnosti. „Main room“ je hlavní nahrávací místnost s krátkým čistým dozvukem. „Mid room“ pro nahrávání Kytarových boxů či bicích s odlišným sytým krátkým zvukem. „Small room „ s mrtvou přetlumenou akustikou pro nahrávání vokálů či basového aparátu.
  • Kapela může nahrávat buď společně nebo zvlášť, vše dle požadavků daného hudebního stylu.
  • Pro projekty lze po dohodě zapůjčit kytarové a basové aparáty, i celé bicí soupravy (případně jejich jednotlivé části).

režie 30m2

Režie nahrávacího studia má vyrovnanou frekvenční odezvu pro monitoring, tzn. při záznamu, mixu, či masteringu, je opravdu slyšet skutečnost zaznamenané nahrávky.

Ostatní

Internet, kuchyňka, sprcha a WC je samozřejmostí! Ve studiu je možné po dohodě i ubytování pro 4 osoby.

nahrávací studio nahrávací studio nahrávací studio nahrávací studio